Oferta

 

KILKA ZDAŃ O INWESTYCJI

Mając na uwadze oczekiwania klientów poszukujących wymarzonego miejsca do wypoczynku, z dala od zgiełku i codziennego pędu stworzyliśmy unikatowe miejsce, gdzie czas nie ma znaczenia.

Połączyliśmy majestatyczną panoramę gór i lasów z cichym i urokliwym otoczeniem. Zapewniliśmy dostęp do całorocznej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej. Dodaliśmy unikatową architekturę nawiązującą do specyfiki krajobrazu, pieczołowicie wyselekcjonowaliśmy materiały i uzyskaliśmy trzy wymarzone sielskie domy z bali „Za lasem” o charakterze całorocznym.

 

Południowa wystawa

Gwarancja pięknego widoku

Sauna w domu

Przytulna okolica

W pobliżu: kręgielnia i restauracja

Bliski dostęp do infrastruktury sportowej

Całoroczny dojazd

 

Miejsce postojowe

Brama wjazdowa

Ogrodzony teren

Piwnica, pomieszczenie gospodarcze

Wstępna aranżacja ogrodu

Oświetlenie domu i ogrodu

Wysoka jakość materiałów

 


STANDARD WYKOŃCZENIA - 4 PROPOZYCJE

KLIKNIJ na wybrany standard aby poznać szczegóły.

Domy w standardzie „pod klucz” wg proponowanej aranżacji wizualnej wyposażone są m.in. w kominek, pełną zabudowę kuchenną, łazienkową, ceramikę i armaturę.

Ponadto opcjach dodatkowych „Premium” do wyboru m.in. sauna, brama regionalna wjazdowa 5 m szeroka, zabudowa tarasu, schody z tarasu, aranżacja pełna ogrodu i wiele innych udogodnień.

 


DESIGN – 4 STYLE

Przygotowaliśmy dla Państwa cztery style wykończenia wnętrz, które będziemy w stanie odwzorować na etapie prac ?Pod Klucz?.

 
 
 


Jeśli jednak macie Państwo inny pomysły na udekorowanie swojego wnętrza, także możemy je zrealizować.

W każdym momencie istnieje możliwość zwiększenia przeszkleń w pomieszczeniach w stosunku do naszej propozycji


DZIAŁKA -  ZAGOSPODAROWANIE TERENU - RZUTY POMIESZCZEŃ

 

Drewniane domy „Pod Lasem” zostały posadowione na działkach o powierzchni: 1047m2, 896m2, oraz 922,2 m2.

Wszystkie trzy gotowe domy z bali posiadają powierzchnię 132,97 m2, wraz z podręcznym pomieszczeniem gospodarczym (ok 2 m2), 21 m2 przeszklony taras na parterze oraz dwa balkony o pow. ok 3 m2 od strony południowej i północnej.

W każdym standardzie, któregokolwiek z naszych całorocznych domów drewnianych jest duża piwnica o pow. ok 50m2, która może służyć zarówno jako typowe pomieszczenie gospodarcze nie wymagające dodatkowych nakładów inwestycyjnych jak i może zostać zaadoptowana jako dodatkowe pomieszczenie mieszkalne, z którego również rozpościerać się będzie widok na góry.

Istnieje ponadto możliwość stworzenia dodatkowego dużego, przeszklonego miejsca na strefę rekreacji i wypoczynku (ok 21m2) tuż pod tarasem, w którym swobodnie można zaplanować jacuzzi, przeszkloną saunę z widokiem na góry wraz z bezpośrednim wyjściem na trawę latem w ogrodzie czy śnieg zimą.

Działka jest wyplantowana wraz zasadzoną trawą. Przy budynku zaplanowano miejsce postojowe, natomiast wielkość działki pozwala na zwiększenie ilości miejsc postojowych lub wykonanie wiaty czy garażu samochodowego.

Zoptymalizowana wielkość działki ponadto pozwala na dodatkowe zagospodarowanie ogrodu w postaci sielskich ławeczek czy  oddalonej od domu strefy do biesiadowania w postaci kominka lub grilla ogrodowego, co również może zostać przez nas wykonane.

 

 


KILKA SŁÓW O INNCH KLUCZOWYCH ASPEKTACH

 


IDEALNA LOKALIZACJA

Całoroczne domy z półbali świerkowych "Pod Lasem" znajdują się na pogórzu w Beskidzie Żywieckim, w turystycznej miejscowości Stryszawa koło Zawoi (wioski sąsiadują ze sobą w odległości ok 400m) w rejonie zwanym Przysłop. Domy posiadają dostęp do drogi gminnej, z której uzyskujemy szybki dojazd w kierunku aglomeracji Śląskiej, Krakowa, Suchej Beskidzkiej (miejscowości powiatowej w której znajdują się banki, szpital, kolej, itp.).

Brzmi to jak bajka, ale to prawda, że domy umiejscowiliśmy pośród gór, lasów i łąk z dala od hałasu, na południowym zboczu góry Magurka, tak, aby mieć pełen komfort intymności i móc w spokoju i ciszy delektować się przyrodą, będąc jednocześnie na tyle niedaleko cywilizacji, aby w ciągu kilku minut móc skorzystać w pełni z infrastruktury sportowo - rekreacyjnej oraz innych udogodnień. Stąd nasze domki znajdują się w pobliskim sąsiedztwie szlaków turystycznych, tras rowerowych, wyciągów narciarskich, SPA, kortów tenisowych, zbiornika wodnego Świnna Poręba a także basenu, kręgielni, restauracji czy sklepu. Ta unikatowa lokalizacja sprawia, że można cieszyć się domkiem i jego okolicą przez okrągły rok będąc jednocześnie z dala od zgiełku typowego dla miejscowości turystycznych.

film domy z bali


GWARANCJA WIDOKU

Precyzyjnie zaplanowana architektura przeszklonych domów drewnianych, prosty układ działek oraz świadomie obrany teren, powodują że mamy pewność, iż nic nie zasłoni pięknej panoramy z naszego wymarzonego domku.


WSZYSTKIE MEDIA

Wszystkie działki zaopatrzone są w niezbędne media tj. całoroczny dojazd, instalację wodno-kanalizacyjną (wodę ze studni głębinowej, zbiornik na nieczystości), instalację energetyczną, odgromową. Ponadto w bardziej zaawansowanych standardach dodatkowo instalacja internetowa, tv-sat, czujniki dymu, monitoring, domofon, oświetlenie ogrodu, zasilanie bramy wjazdowej, ogrzewanie podłogowe (we wszystkich pomieszczeniach) i kominkowe oraz grzejniki elektryczne. Każdy całoroczny dom z  bali jest niezależny w użytkowaniu od pozostałych.


JAKOŚĆ, WIEDZA i DOŚWIADCZENIE

Domy z bali „Pod Lasem” zostały stworzone z litego drewna świerkowego, sezonowanego w technice zrębowej, przez doświadczonych cieśli, którzy posiedli wielopokoleniową wiedzę oraz zdobyli długoletnią praktykę.
Uwzględniając to bogactwo profesji ciesielskiej, dom łączony jest na dwa obce pióra oraz dodatkowo ocieplony ( ocieplenie domu drewnianego całorocznego - wymóg dotyczy obecnie praktycznie wszystkich domów drewnianych, za wyjątkiem tych powyżej 74 cm grubości, aby móc spełnić wymogi norm energetycznych dla budynku mieszkalnego, całorocznego wg regulacji UE ) tak aby zapewnić Państwu komfort użytkowania na długie, długie lata i uwolnić się od nadmiernych kosztów ogrzewania.

Każdy nasz dom z bali jest szyty na miarę i wykonany jest z najwyższym kunsztem. Każdy domek wykonany jest z bali sezonowanych (leżakowanych kilka lat) tak, że nie jest nam groźna żadna pora roku a nasze bale są gotowe na każde czynniki atmosferyczne zapewniając jednocześnie bezproblemowe użytkowanie tuż po wybudowaniu domu.

Jako że, cenimy wysoką jakość; przy wyborze materiałów dobraliśmy te o najwyższym standardzie i estetyce; kamień lity tzw. pstry na fundamencie,  pokrycie dachu (w każdym oferowanym standardzie wykończenia) blachodachówką z posypką wulkaniczną (tłumi hałas, najbardziej odporna na czynniki atmosferyczne spośród wszystkich klas balachodachówek), słupy okienne, drewniane okna (cieplejsze niż np. plastikowe  czy aluminiowe), stalowe rynny antykorozyjne (odporne na złamania czy pęknięcia częste w zimie gdy spada śnieg lub tworzy się lód), odpowiednia wiedza na temat konstrukcji domu z bali oraz montażu instalacji wewnętrznej aby wyeliminować potencjalne uszkodzenia, które mogą powstać w wyniku pracy drewna litego w zmieniających się skrajnie warunkach klimatycznych (cecha drewna litego) bądź w wyniku przegrzewania domu.

Nowoczesna technologia ocieplenia oparta jest na materiałach naturalnego pochodzenia.


 


ZAINWESTUJ - MIESZKAJ i ZARABIAJ

Rejon Zawoi, Stryszawy w Beskidzie Żywieckim to miejsce idealnie w czasie pod inwestycje o charakterze wypoczynkowo rekreacyjnym. Dlaczego? Rejon ten posiada pełną infrastrukturę rekreacyjną, i dopiero rozbudowująca się infrastrukturę noclegowo-wypoczynkową, co powoduje że ze względu na swoje idealne miejsce komunikacyjne – niedaleko od aglomeracji Śląskiej i Krakowskiej, brak korków – oraz piękne, spokojne i czyste otoczenie – cieszy się ogromnym zainteresowaniem turystów, co powoduje że to idealny czas na inwestowanie, gdyż występuje stosunkowo szybsza stopa zwrotu z inwestycji w stosunku do rejonów gdzie podaż infrastruktury noclegowej jest bardzo duża.

Przy założeniu ok 70% obłożenia i średniej cenie najmu ok 700 za dobę, Twój domek zwróci się za ok 5 – 7 lat, a po tym czasie będzie wyłącznie Twój i nadal będzie mógł dla Ciebie zarabiać.

Pełna infrastruktura sportowo rekreacyjna:

 • Szlaki turystyczne, 
 • Babiogórski Park Narodowy,
 • Szlaki górskie narciarskie, 
 • Baseny, 
 • Korty tenisowe, 
 • 130 km nowych tras rowerowych górskich aż na Słowację, 
 • Wyciągi narciarskie z homologacja FIS oraz orczykowe
 • kręgielnia w okolicy
 • restauracje, sklepy, szpital, banki 
 • zbiornik wodny Świnna Poręba z wyznaczonymi już strefami do plażowania i do sportów motorowodnych a wszystko to zasięgu do 2- 20 min.
 • Zespół zamkowo - Parkowy w Suchej beskidzkiej na którym odbywają się niemal całe lato imprezy plenerowe, o charakterze kulturalnym (teatr, koncerty, opera)

… wszystko to w aurze spokoju, przestrzeni bez tłoku, hałasu czy smogu typowego dla zatłoczonych miejscowości turystycznych

Pomagamy ponadto w organizacji obsługi ruchu turystycznego, ale w taki sposób że Państwa finanse nie są przeznaczane na utrzymanie administracji biurowej, a jedynie na utrzymanie (sprzątanie, pielęgnacja domu i ogrodu, rejestracja gości). Ponadto to Państwo jako właściciele nieruchomości decydujecie kiedy i jak chcecie korzystać z własnego domu.

 


FINANSOWANIE

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zakupem nieruchomości na kredyt lub brakuje Państwu części kapitału na sfinansowanie swojego wymarzonego domku, w tym zakresie pomoże Państwu doświadczony partner kredytowy.

Doradca kredytowy Notus Finance: Mariusz Krzysiek
Tel. kontaktowy: +48 785 662 109