Oferta

 

KILKA ZDAŃ O INWESTYCJI

Mając na uwadze oczekiwania klientów poszukujących wymarzonego miejsca do wypoczynku, z dala od zgiełku i codziennego pędu stworzyliśmy unikatowe miejsce, gdzie czas nie ma znaczenia.

Połączyliśmy majestatyczną panoramę gór i lasów z cichym i urokliwym otoczeniem. Zapewniliśmy dostęp do całorocznej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej. Dodaliśmy unikatową architekturę nawiązującą do specyfiki krajobrazu, pieczołowicie wyselekcjonowaliśmy materiały i uzyskaliśmy trzy wymarzone sielskie domy z bali „Za lasem” o charakterze całorocznym.

 

Południowa wystawa

Gwarancja pięknego widoku

Sauna w domu

Przytulna okolica

W pobliżu: kręgielnia i restauracja

Bliski dostęp do infrastruktury sportowej

Całoroczny dojazd

 

Miejsce postojowe

Brama wjazdowa

Ogrodzony teren

Pomieszczenie gospodarcze

Wstępna aranżacja ogrodu

Oświetlenie domu i ogrodu

Wysoka jakość materiałów

 


STANDARD WYKOŃCZENIA - 4 PROPOZYCJE

Kliknij na wybrany standard aby poznać szczegóły.

Domy w standardzie „pod klucz” wg proponowanej aranżacji wizualnej wyposażone są m.in. w kominek, pełną zabudowę kuchenną, łazienkową, ceramikę i armaturę, saunę fińską z piecem.

 


DESIGN – 3 STYLE


Najważniejsze dla nas jest Twoje zadowolenie. Jeśli masz więc inny pomysł na aranżację domku; nie ma problemu, pomożemy Ci go zrealizować!

W każdym momencie istnieje możliwość zwiększenia przeszkleń w pomieszczeniach w stosunku do naszej propozycji


DZIAŁKA -  ZAGOSPODAROWANIE TERENU - RZUTY POMIESZCZEŃ

 


Drewniane domy „Za lasem” zostały posadowione na działkach o powierzchni 7,14 ara – 9,4 ara.

Wszystkie trzy domy z bali posiadają powierzchnię 112 m2, oraz 21 m2 przeszklonego tarasu na parterze oraz dwa balkony o pow. 3 m2 od strony południowej i północnej.

Teren jest ogrodzony oraz delikatnie zagospodarowany zielenią. Każda działka posiada indywidualną bramę wjazdową oraz indywidualne miejsce postojowe.

Każdy dom z bala posiada wewnętrzne pomieszczenie gospodarcze (ok 2 m2). Istnieje ponadto możliwość stworzenia dodatkowego dużego miejsca gospodarczego (ok 21m2).

Wszystkie działki wzbogacone są dodatkowo o nietuzinkowe, tarasowe ukształtowanie terenu, co pozwala na ich strefowe zagospodarowanie (np. strefa jaccuzzi, strefa grillowa itp).

 

 


KILKA SŁÓW O INNCH KLUCZOWYCH ASPEKTACH

 


IDEALNA LOKALIZACJA

Domy z bala "Za lasem" znajdują się na pogórzu w Beskidzie Żywieckim, w turystycznej miejscowości Zawoja w rejonie zwanym Przysłop. Domy posiadają bezpośredni dostęp do drogi gminnej, utrzymanej całorocznie, z której uzyskujemy szybki dojazd w kierunku aglomeracji Śląskiej, Krakowa, Suchej Beskidzkiej (miejscowości powiatowej w której znajdują się banki, szpital, kolej, itd.).

Brzmi to jak bajka, ale to prawda, że domy umiejscowiliśmy pośród gór, lasów i łąk z dala od hałasu, na południowym zboczu góry Magurka, tak, aby mieć pełen komfort intymności i móc w spokoju i ciszy delektować się przyrodą, będąc jednocześnie na tyle niedaleko cywilizacji, aby w ciągu kilku minut móc skorzystać w pełni z infrastruktury sportowo - rekreacyjnej oraz innych udogodnień. Stąd nasze domki znajdują się w pobliskim sąsiedztwie szlaków turystycznych, tras rowerowych, wyciągów narciarskich, SPA, zbiornika wodnego Świnna Poręba a także basenu, kręgielni, restauracji czy sklepu. Ta unikatowa lokalizacja sprawia, że można cieszyć się domkiem i jego okolicą przez okrągły rok.

film domy z bali


GWARANCJA WIDOKU

Precyzyjnie zaplanowana architektura domu, tarasowa aranżacja działki oraz świadomie obrany teren, powodują że mamy pewność, iż nic nie zasłoni pięknej panoramy z naszego wymarzonego domku.


WSZYSTKIE MEDIA

Wszystkie działki zaopatrzone są w niezbędne media tj. całoroczny dojazd, instalację WOD-KAN (wodę ze studni głębinowej, zbiornik na nieczystości), instalację energetyczną, odgromową. Ponadto w bardziej zaawansowanych standardach dodatkowo instalacja internetowa, tv-sat, czujniki dymu, monitoring, domofon, oświetlenie ogrodu, zasilanie bramy wjazdowej, ogrzewanie podłogowe (we wszystkich pomieszczeniach) i kominkowe oraz grzejniki elektryczne. Każdy domek w użytkowaniu jest niezależny od pozostałych.


JAKOŚĆ, WIEDZA i DOŚWIADCZENIE

Domy z bali „Za lasem” zostały stworzone z litego drewna świerkowego, w technice zrębowej, przez doświadczonych Podhalańskich Górali, którzy posiedli wielopokoleniową wiedzę oraz zdobyli długoletnią praktykę.

Uwzględniając to bogactwo profesji ciesielskiej, dom łączony jest na dwa obce pióra oraz dodatkowo ocieplony materiałami naturalnymi ( ocieplenie - wymóg dotyczy obecnie praktycznie wszystkich domów drewnianych z bali, za wyjątkiem tych powyżej 60 cm grubości, aby móc spełnić wymogi norm energetycznych dla domu mieszkalnego, całorocznego wg regulacji UE ) tak aby zapewnić Państwu komfort użytkowania na długie, długie lata i uwolnic się od nadmiernych kosztów ogrzewania.

Każdy nasz dom z bali jest szyty na miarę i wykonany jest z najwyższym kunsztem. Każdy domek wykonany jest z bali sezonowanych (leżakowanych kilka lat) tak, że nie jest nam groźna żadna pora roku a nasze bale są gotowe na każde czynniki atmosferyczne zapewniając jednocześnie bezproblemowe użytkowanie.

Jako że, cenimy wysoką jakość; przy wyborze materiałów dobraliśmy te o najwyższym standardzie; stąd pokrycie dachu (w każdym oferowanym standardzie wykończenia)  blachodachówką z posypką bitumiczną (tłumi hałas, najbardziej odporna na czynniki atmosferyczne spośród wszystkich klas balachodachówek), słupy okienne, drewniane okna (cieplejsze niż np. plastikowe oraz bardziej elastyczne), stalowe rynny antykorozyjne (odporne na złamania czy pęknięcia częste w zimie gdy spada śnieg lub tworzy się lód), odpowiednia wiedza na temat konstrukcji domu z bali oraz montażu instalacji wewnętrznej  aby wyeliminować potencjalne uszkodzenia, które mogą powstać w wyniku pracy drewna litego w zmieniających się skrajnie warunkach klimatycznych (cecha drewna litego) bądź w wyniku przegrzewania domu.

Nowoczesna technologia ocieplenia oparta jest na materiałach naturalnego pochodzenia.